Güvenli Alışveriş Kartı Paykwik
Son Tahminler
Güvenli Alışveriş Kartı Paykwik

Güvenli Alışveriş Kartı Paykwik

Paykwik, İnternet ortamında her türlü sitede kullanılabilen bir ön ödemeli sanal karttır. Türkiye’de de satışları gerçekleşen Paykwik, kullanıcılarına hızlı ve güvenilir bir alışveriş imkanı sunar.

Paykwik Nedir?

Paykwik kart, merkezi İngiltere’de bulunan ve birçok online platformda geçerliliği olan bir karttır. Elektronik pin olarak da adlandırılan Paykwik, kredi kartlarında bulunan numaralar gibi 16 haneden oluşan bir koda sahiptir. 16 haneden oluşan kodlar tek kullanımlıktır. Bu sayede kartın çalınması ya da kaybolması gibi durumlar söz konusu değildir. Paykwik, Dünya üzerinde bulunan birçok kişinin tercih ettiği bir ödeme yöntemidir.

En çok oyun sitelerinde ve e- ticaret sitelerinde kullanılan ön ödemeli sanal kart, kullanıcılarına güvenli alışveriş imkanı vererek kullanıcı bilgilerini hiçbir şekilde 3. kişilerle paylaşmaz. Paykwik kartlar Euro kuru baz alınarak satılmaktadır ve fiyatlar kura göre değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden kart satın almadan önce mutlaka değişen kur fiyatları araştırılmalıdır.

Birçok noktada satışı bulunan Paykwik kartı almak ve kullanmak çok kolaydır. Kullanıcılarına sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşatmak isteyen ön ödemeli kart, bunun için birçok yeniliği beraberinde getirmiş ve güvenlik konusunda da bütün önlemleri almıştır.

Paykwik Nasıl Kullanılır?

Paykwik kullanım yönünden basit ve kolaydır. Kullanıcılar Paykwik satış noktalarından ya da İnternet üzerinden Paykwik karta sahip olabilirler. Kartlar ortalama olarak 10 eurodan 5000 Euro’ya kadar kullanıcılara sunulmaktadır. Kişiler ihtiyaçları doğrultusunda istedikleri fiyat üzerinden kartı satın alabilirler. Paykwik hızlı ve pratik bir karttır. Kullanıcılarına içerisinde bulunan bakiye miktarına göre alışveriş yapma imkanı sunar ve bakiyeler kart sahipleri tarafından kontrol edilebilir. Ödeme yapılacak olan sitede kart bilgileri kısmında Paykwik yazısı seçilerek gerekli bilgiler doldurulur ve böylece alışverişler tamamlanır. Ödeme işlemlerinin haricinde Paykwik kart ile bakiye bozdurma, bakiyeyi nakde çevirme ve alım- satım işlemleri de yapılabilir. Paykwik bozdurma işlemleri de kolay bir şekilde yapılmaktadır.

Paykwik kart ile birçok sitede işlemler yapılabilir. Site illegal bir site değilse ve Paykwik ile anlaşmalı ise kullanıcılar ödemelerini güvenli ve hızlı bir şekilde halledebilirler. Uygun fiyat seçeneklerinden yararlanarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda Paykwik kartlara sahip olabilir, İnternet üzerinde güvenli ve hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Paykwik güvenlik konusunda kullanıcı bilgilerini kesinlikle paylaşmaz ve aldığı önlemler ile sizleri dolandırıcılık gibi faaliyetlere karşı korur. İşlemlerinizin güvenilir ve hızlı bir şekilde tamamlanmasını istiyorsanız Paykwik kart tam size göre.

Hakkında admin

İddaa profesörü..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.